CPPC7L-A3B6-20.48TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7L-A3B6-20.48TS Cardinal Comp
    CPPC7L-A3B6-20.48TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7L-A3B6-20.48TS is described as OSC XO 20.48MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM