CPPC7L-A5BR-62.208TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7L-A5BR-62.208TS Cardinal Comp
    CPPC7L-A5BR-62.208TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7L-A5BR-62.208TS is described as OSC XO 62.208MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS