CPPC7L-A7BR-10.368TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7L-A7BR-10.368TS Cardinal Comp
    CPPC7L-A7BR-10.368TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7L-A7BR-10.368TS is described as OSC XO 10.368MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM