CPPC7L-B6-40.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7L-B6-40.0TS Cardinal Comp
    CPPC7L-B6-40.0TS Cardinal Comp
    CPPC7L-B6-40.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7L-B6-40.0TS is described as OSC XO 40.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM