CPPC7L-BR-38.88TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7L-BR-38.88TS Cardinal Comp
    CPPC7L-BR-38.88TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7L-BR-38.88TS is described as OSC XO 38.88MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM