CPPC7LZ-A7B6-3.6864TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7LZ-A7B6-3.6864TS Cardinal Comp
    CPPC7LZ-A7B6-3.6864TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7LZ-A7B6-3.6864TS is described as OSC XO 3.686MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE