CPPC7LZ-A7BR-27.002TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7LZ-A7BR-27.002TS Cardinal Comp
    CPPC7LZ-A7BR-27.002TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7LZ-A7BR-27.002TS is described as OSC XO 27.002MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH