CPPC7LZ-A7BR-33.3TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7LZ-A7BR-33.3TS Cardinal Comp
    CPPC7LZ-A7BR-33.3TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7LZ-A7BR-33.3TS is described as OSC XO 33.3MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM