CPPC7LZ-BR-16.384TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7LZ-BR-16.384TS Cardinal Comp
    CPPC7LZ-BR-16.384TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7LZ-BR-16.384TS is described as OSC XO 16.384MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM