CPPC7Z-A5BP-40.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7Z-A5BP-40.0TS Cardinal Comp
    CPPC7Z-A5BP-40.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7Z-A5BP-40.0TS is described as OSC XO 40.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"