CPPC8-A7BR-20.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPC8-A7BR-20.0TS Cardinal Comp
    CPPC8-A7BR-20.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC8-A7BR-20.0TS is described as OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"