CPPC8-BP-60.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPC8-BP-60.0TS Cardinal Comp
    CPPC8-BP-60.0TS Cardinal Comp
    CPPC8-BP-60.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC8-BP-60.0TS is described as OSC XO 60.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM