CPPC8L-BR-50.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPC8L-BR-50.0TS Cardinal Comp
    CPPC8L-BR-50.0TS Cardinal Comp
    CPPC8L-BR-50.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC8L-BR-50.0TS is described as OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM