CPPFXC7LZ-A7BR-16.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPFXC7LZ-A7BR-16.0TS Cardinal Comp
    CPPFXC7LZ-A7BR-16.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPFXC7LZ-A7BR-16.0TS is described as OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED