CPPFXC7T-A5BD-19.2001TS Cardinal Comp
  • More about CPPFXC7T-A5BD-19.2001TS Cardinal Comp
    CPPFXC7T-A5BD-19.2001TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPFXC7T-A5BD-19.2001TS is described as OSC XO 19.2001MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE