CPPLC7-A7BD-12.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPLC7-A7BD-12.0TS Cardinal Comp
    CPPLC7-A7BD-12.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPLC7-A7BD-12.0TS is described as OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)