CPPLC7-A7BD-4.9152TS Cardinal Comp
  • More about CPPLC7-A7BD-4.9152TS Cardinal Comp
    CPPLC7-A7BD-4.9152TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPLC7-A7BD-4.9152TS is described as OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"