CPPLC8-A7BP-14.7456TS Cardinal Comp
  • More about CPPLC8-A7BP-14.7456TS Cardinal Comp
    CPPLC8-A7BP-14.7456TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPLC8-A7BP-14.7456TS is described as OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cardinal Comp
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM