CPPT1-A3B6-50.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPT1-A3B6-50.0TS Cardinal Comp
    CPPT1-A3B6-50.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPT1-A3B6-50.0TS is described as OSC XO 50.000MHZ TTL PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE