CPPT4-A5BR-19.2TS Cardinal Comp
  • More about CPPT4-A5BR-19.2TS Cardinal Comp
    CPPT4-A5BR-19.2TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPT4-A5BR-19.2TS is described as OSC XO 19.20MHZ TTL PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS