CPPT8LZ-A7B6-49.152TS Cardinal Comp
  • More about CPPT8LZ-A7B6-49.152TS Cardinal Comp
    CPPT8LZ-A7B6-49.152TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPT8LZ-A7B6-49.152TS is described as OSC XO 49.152MHZ TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM