CZRUR2V4B-HF Comchip Tech
  • More about CZRUR2V4B-HF Comchip Tech
    CZRUR2V4B-HF Comchip Tech
    CZRUR2V4B-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRUR2V4B-HF is described as DIODE ZENER 2.4V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"