KBPC15005W-G Comchip Tech
  • More about KBPC15005W-G Comchip Tech
    KBPC15005W-G Comchip Tech
    KBPC15005W-G is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. KBPC15005W-G is described as RECTIFIER BRIDGE 15A 50V KBPCW. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE