KBPC35005W-G Comchip Tech
  • More about KBPC35005W-G Comchip Tech
    KBPC35005W-G Comchip Tech
    KBPC35005W-G is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. KBPC35005W-G is described as RECTIFIER BRIDGE 35A 50V KBPCW. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Comchip Tech
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE