MGS1R5053R3 Cosel
  • Part Number: MGS1R5053R3
  • Manufacturer Name: Cosel
  • Description: DC DC CONVERTER 3.3V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about MGS1R5053R3 Cosel
    MGS1R5053R3 Cosel
    MGS1R5053R3 is manufactured by Cosel and is categorized in the DC/DC Converters category. MGS1R5053R3 is described as DC DC CONVERTER 3.3V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cosel
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE