E22NSP40 Cutler Hammer
  • Part Number: E22NSP40
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Legend Plate, 22mm, High/Low, Rectangular
  • Category: Speciaity Switches
  • Status:
  • More about E22NSP40 Cutler Hammer
    E22NSP40 Cutler Hammer
    E22NSP40 is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Speciaity Switches category. E22NSP40 is described as Product Description: Legend Plate, 22mm, High/Low, Rectangular . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V