DIM3R3400SFA Delta
  • Part Number: DIM3R3400SFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 36-75V 400W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about DIM3R3400SFA Delta
    DIM3R3400SFA Delta
    DIM3R3400SFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. DIM3R3400SFA is described as DC/DC CONVERTER 36-75V 400W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"