V48SC3R315NRFA Delta
  • Part Number: V48SC3R315NRFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 15A 50W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 233
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V48SC3R315NRFA Delta
    V48SC3R315NRFA Delta
    V48SC3R315NRFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. V48SC3R315NRFA is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 15A 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.