SMP23-L20-DC24V-40A E-T-A
  • Part Number: SMP23-L20-DC24V-40A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: SMPS DN 3PH STANDARD DC24V 40A
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about SMP23-L20-DC24V-40A E-T-A
    SMP23-L20-DC24V-40A E-T-A
    SMP23-L20-DC24V-40A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. SMP23-L20-DC24V-40A is described as SMPS DN 3PH STANDARD DC24V 40A. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by E-T-A
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT