CTX10-5P-R EATON
  • More about CTX10-5P-R EATON
    CTX10-5P-R EATON
    CTX10-5P-R is manufactured by EATON and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. CTX10-5P-R is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Arrays, Signal Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Arrays, Signal Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE