MPI2510V1-1R0-R EATON
  • Part Number: MPI2510V1-1R0-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 1UH 3.4A 52 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about MPI2510V1-1R0-R EATON
    MPI2510V1-1R0-R EATON
    MPI2510V1-1R0-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. MPI2510V1-1R0-R is described as FIXED IND 1UH 3.4A 52 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.