MPI4012V2-1R5-R EATON
  • Part Number: MPI4012V2-1R5-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.25A 75 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about MPI4012V2-1R5-R EATON
    MPI4012V2-1R5-R EATON
    MPI4012V2-1R5-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. MPI4012V2-1R5-R is described as FIXED IND 1.5UH 3.25A 75 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.