MPIA4012V2-4R7-R EATON
  • Part Number: MPIA4012V2-4R7-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.8A 210 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about MPIA4012V2-4R7-R EATON
    MPIA4012V2-4R7-R EATON
    MPIA4012V2-4R7-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. MPIA4012V2-4R7-R is described as FIXED IND 4.7UH 1.8A 210 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    View
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM