PTR060V0010-TR EATON
  • Part Number: PTR060V0010-TR
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH