XTCE225H22T EATON
  • Part Number: XTCE225H22T
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: Contactor, 3 pole, FVNR, 225A, 2NO-2NC, 140mm framee, 24V
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about XTCE225H22T EATON
    XTCE225H22T EATON
    XTCE225H22T is manufactured by EATON and is categorized in the Contactors category. XTCE225H22T is described as Contactor, 3 pole, FVNR, 225A, 2NO-2NC, 140mm framee, 24V. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT