B32023B3104K189 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32023B3104K189
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.1UF 10% 300VAC RADIAL
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM