B32355C4255J019 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32355C4255J019
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 2.5UF 5% 400VAC RDL CAN
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK