B32653A0473J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32653A0473J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.047UF 5% 1KVDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM