B32671L1122K189 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32671L1122K189
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 1200PF 10% 1.6KVDC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH