B32933A3155M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32933A3155M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 1.5UF 20% 305VAC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V