B57153S0160M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57153S0160M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 16 OHM 20% 1.7A 8.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57153S0160M000 EPCOS | TDK
    B57153S0160M000 EPCOS | TDK
    B57153S0160M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57153S0160M000 is described as ICL 16 OHM 20% 1.7A 8.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM