B59970C0080A051 EPCOS | TDK
  • Part Number: B59970C0080A051
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: PTC RESET FUSE 80V 90MA RADIAL
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE