B78108E1473J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108E1473J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 980MA 680 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108E1473J000 EPCOS | TDK
    B78108E1473J000 EPCOS | TDK
    B78108E1473J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108E1473J000 is described as FIXED IND 47UH 980MA 680 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM