B78108E1682K000 EPCOS | TDK
  • More about B78108E1682K000 EPCOS | TDK
    B78108E1682K000 EPCOS | TDK
    B78108E1682K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108E1682K000 is described as FIXED IND 6.8UH 2.45A 105 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.