B78108S1103K009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108S1103K009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108S1103K009 EPCOS | TDK
    B78108S1103K009 EPCOS | TDK
    B78108S1103K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108S1103K009 is described as FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM