B78108S1122K000 EPCOS | TDK
  • More about B78108S1122K000 EPCOS | TDK
    B78108S1122K000 EPCOS | TDK
    B78108S1122K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108S1122K000 is described as FIXED IND 1.2UH 1.15A 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.