B78108S1332J000 EPCOS | TDK
  • More about B78108S1332J000 EPCOS | TDK
    B78108S1332J000 EPCOS | TDK
    B78108S1332J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108S1332J000 is described as FIXED IND 3.3UH 900MA 290 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.