B78108S1393J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108S1393J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 39UH 470MA 1.02 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108S1393J000 EPCOS | TDK
    B78108S1393J000 EPCOS | TDK
    B78108S1393J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108S1393J000 is described as FIXED IND 39UH 470MA 1.02 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"