B78108T1123K009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108T1123K009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 12UH 190MA 2.4 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108T1123K009 EPCOS | TDK
    B78108T1123K009 EPCOS | TDK
    B78108T1123K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108T1123K009 is described as FIXED IND 12UH 190MA 2.4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F