B78108T1272J000 EPCOS | TDK
  • More about B78108T1272J000 EPCOS | TDK
    B78108T1272J000 EPCOS | TDK
    B78108T1272J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108T1272J000 is described as FIXED IND 2.7UH 480MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"